WSPÓŁPRACA

Jestem otwarta na różne formy współpracy, bo jestem prawdziwą entuzjastką tego, co robię :) Chciałabym dzielić się moimi doświadczeniami i wiedzą, którą nieustannie zgłębiam, z jak największą ilością zainteresowanych tym osób.
Stacjonarnie działam na terenie Łodzi i okolic, ale nie jest to dla mnie ograniczeniem – współpracuję też z osobami z innych zakątków Polski.
Dlatego jeśli masz jakiś swój, zupełnie autorski i niesamowity pomysł na współpracę, koniecznie się ze mną skontaktuj!

współpraca warsztat   MOGĘ POPROWADZIĆ WARSZTAT KULINARNY NA WYBRANY PRZEZ CIEBIE TEMAT

współpraca wyjazd   MOŻEMY ZORGANIZOWAĆ WSPÓLNIE WARSZTAT STACJONARNY LUB WYJAZDOWY

współpraca artykuły   A MOŻE SZUKASZ AUTORA ARTYKUŁÓW DLA TWOJEGO PORTALU LUB STRONY INTERNETOWEJ?

współpraca wykład   CHĘTNIE POPROWADZĘ TEŻ WYKŁAD LUB PRELEKCJĘ O DIETETYCE I MEDYCYNIE CHIŃSKIEJ

ZAPRASZAM CIĘ RÓWNIEŻ DO KONTAKTU ZE MNĄ, JEŚLI:

  • masz pomysł na gościnny artykuł, który mógłby ukazać się na blogu Babki Lekarskiej lub też
  • chciałabyś/ chciałbyś opowiedzieć mi o tym, co robisz w formie wywiadu.

Z KIM WSPÓŁPRACUJĘ?

ANIA SIRI KARTA

Wspólnie z Anią, nauczycielką jogi i medytacji, organizujemy warsztaty wyjazdowe, a na prowadzonym przez nią jogicznym portalu www.sutraserca.pl pojawiają się również od czasu do czasu moje gościnne artykuły i przepisy pełne prany.

Ania to certyfikowana nauczycielka jogi i medytacji, praktykująca już od 8-miu lat. Od 2013 roku prowadzi w Krakowie zajęcia i warsztaty, przede wszystkim jogi kundalini oraz medytacji z głębokim relaksem. Uczennica Sarbjot – trenerki o międzynarodowym doświadczeniu, która wprowadziła jogę kundalini do Polski. Ania nieustannie pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie na kolejnych kursach nauczycielskich, organizuje też jogiczne kilkudniowe warsztaty oraz dłuższe wyjazdy – odosobnienia.

współpraca Ania Siri Karta

Pracuje z ogromnym zaangażowaniem, otwarciem i uważnością na innych, dbając o głęboką, transformującą praktykę, ale też o dobrą atmosferę i energię w grupie. Na jej zajęciach odnajdzie się każdy – zarówno osoba praktykująca jogę od lat, jak i zupełnie początkująca, która dopiero wchodzi na tę ścieżkę.
Co Ania sama mówi o sobie? – Kocia mama i wolna dusza z sercem na dłoni. Poszukiwacz, Duchowy Wędrowiec. Trochę Strzelec, a trochę Ryby ;).
Anię Siri Kartę możesz bliżej poznać dzięki jej stronie www.sutraserca.pl oraz poprzez profil facebookowy Sutry Serca.

Wspólnie z Anią cyklicznie organizujemy warsztaty wyjazdowe z jogą, medytacją i gotowaniem wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Dwukrotnie odbyło się już jesienno-zimowe ‚Zasilenie’ oraz wiosenne ‚Przebudzenie’ – czyli dawka dobrej energii na każdą porę roku. W 2018 r. możesz dołączyć do nas na kolejną edycję ‚Zasilenia’ na przełomie listopada i grudnia. Zapisy ruszą zaraz po wakacjach :)

Karola to nie tylko Babka Lekarska to również Super Babka :) Można z nią pójść w góry, pomedytować i porozmawiać o zdrowym jedzeniu. A dla mnie to wspaniałe połączenie, tzw. do tańca i do różańca :) Ma w sobie dużo optymizmu i pozytywnej energii. Jest profesjonalna, zorganizowana. Zna się na tym co mówi. I robi to co mówi, a to w naszych czasach jest wielką wartością. PS. No i świetnie gotuje!

Ania Siri Karta

sutraserca.pl

JOANNA KACZMAREK

Joasię poznałam na prowadzonym przez nią 8-tygodniowym kursie mindfulness i od razu wiedziałam, że byłoby wspaniale, gdybyśmy połączyły siły :) Efektem naszej współpracy są wyjazdowe warsztaty łączące praktykę uważności ze zdrowym i świadomym gotowaniem wg zasad medycyny chińskiej.

Joasia to psycholog i kulturoznawca z wykształcenia, która całą swoją drogę zawodową związała z pomaganiem innym. Jako psycholog od ponad 11 lat pracuje z osobami uzależnionymi i ich rodzinami, będąc ich przewodniczką w zupełnie nowym, trzeźwym życiu. Od kilku lat jej prawdziwą pasją i fascynacją jest praktyka uważności (mindfulness), której cudowne skutki najpierw przetestowała na sobie, a następnie postanowiła się nią dzielić z innymi. Teraz – już jako certyfikowana nauczycielka mindfulness – uczy jak żyć w zgodzie ze sobą, jak odczytywać sygnały płynące z ciała i wykorzystywać te doświadczenia w codziennym, bardziej spokojnym, życiu. W cyklicznie organizowanych przez siebie 8-tygodniowych Kursach Redukcji Stresu (MBSR) Joasia wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie terapeutyczne – potrafi z niezwykłą uwagą wsłuchać się w Twoje głębokie potrzeby, pomoże zrozumieć sygnały, jakie wysyła Ci Twoje ciało, otoczy Cię troską i swoją wyjątkową wrażliwością oraz otwartością na innych.

współpraca Ania Siri Karta

W czasie wolnym – którego ostatnio nie ma jednak zbyt wiele ;) – praktykuje jogę, odwiedza polskie morze o każdej porze roku i poznaje świat na piechotę.
Informacje o kursach i innych działaniach Joasi znajdziesz na jej stronie www.terapia-mindfulness.pl oraz poprzez profil facebookowy Terapia i Mindfulness.

Wspólnie z Joasią będziemy organizować warsztaty wyjazdowe z praktyką uważności i gotowaniem wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Szczegóły już wkrótce!