WSPÓŁPRACA

Jestem otwarta na różne formy współpracy, bo jestem prawdziwą entuzjastką tego, co robię :) Chciałabym dzielić się moimi doświadczeniami i wiedzą, którą nieustannie zgłębiam, z jak największą ilością zainteresowanych tym osób.
Stacjonarnie działam na terenie Łodzi i okolic, ale nie jest to dla mnie ograniczeniem – współpracuję też z osobami z innych zakątków Polski.
Dlatego jeśli masz jakiś swój, zupełnie autorski i niesamowity pomysł na współpracę, koniecznie się ze mną skontaktuj!

współpraca warsztat   MOGĘ POPROWADZIĆ WARSZTAT KULINARNY NA WYBRANY PRZEZ CIEBIE TEMAT

współpraca wyjazd   MOŻEMY ZORGANIZOWAĆ WSPÓLNIE WARSZTAT STACJONARNY LUB WYJAZDOWY

współpraca artykuły   A MOŻE SZUKASZ AUTORA ARTYKUŁÓW DLA TWOJEGO PORTALU LUB STRONY INTERNETOWEJ?

współpraca wykład   CHĘTNIE POPROWADZĘ TEŻ WYKŁAD LUB PRELEKCJĘ O DIETETYCE I MEDYCYNIE CHIŃSKIEJ

ZAPRASZAM CIĘ RÓWNIEŻ DO KONTAKTU ZE MNĄ, JEŚLI:

  • masz pomysł na gościnny artykuł, który mógłby ukazać się na blogu Babki Lekarskiej lub też
  • chciałabyś/ chciałbyś opowiedzieć mi o tym, co robisz w formie wywiadu.

Z KIM WSPÓŁPRACUJĘ?

ANIA SIRI KARTA

Wspólnie z Anią, nauczycielką jogi i medytacji, organizujemy warsztaty wyjazdowe, a na prowadzonym przez nią jogicznym portalu www.sutraserca.pl pojawiają się również od czasu do czasu moje gościnne artykuły i przepisy pełne prany.

Ania to certyfikowana nauczycielka jogi i medytacji, praktykująca już od 8-miu lat. Od 2013 roku prowadzi w Krakowie zajęcia i warsztaty, przede wszystkim jogi kundalini oraz medytacji z głębokim relaksem. Uczennica Sarbjot – trenerki o międzynarodowym doświadczeniu, która wprowadziła jogę kundalini do Polski. Ania nieustannie pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie na kolejnych kursach nauczycielskich, organizuje też jogiczne kilkudniowe warsztaty oraz dłuższe wyjazdy – odosobnienia.

współpraca Ania Siri Karta

Pracuje z ogromnym zaangażowaniem, otwarciem i uważnością na innych, dbając o głęboką, transformującą praktykę, ale też o dobrą atmosferę i energię w grupie. Na jej zajęciach odnajdzie się każdy – zarówno osoba praktykująca jogę od lat, jak i zupełnie początkująca, która dopiero wchodzi na tę ścieżkę.
Co Ania sama mówi o sobie? – Kocia mama i wolna dusza z sercem na dłoni. Poszukiwacz, Duchowy Wędrowiec. Trochę Strzelec, a trochę Ryby ;).
Anię Siri Kartę możesz bliżej poznać dzięki jej stronie www.sutraserca.pl oraz poprzez profil facebookowy Sutry Serca.

Wspólnie z Anią zorganizowałyśmy już zimowy wyjazd ‚Zasilenie’, który zebrał prawie 30-osobową grupę, a teraz zapraszamy na kolejne warsztaty wyjazdowe – wiosenno-letnie, majowe PRZEBUDZENIE.

Karola to nie tylko Babka Lekarska to również Super Babka :) Można z nią pójść w góry, pomedytować i porozmawiać o zdrowym jedzeniu. A dla mnie to wspaniałe połączenie, tzw. do tańca i do różańca :) Ma w sobie dużo optymizmu i pozytywnej energii. Jest profesjonalna, zorganizowana. Zna się na tym co mówi. I robi to co mówi, a to w naszych czasach jest wielką wartością. PS. No i świetnie gotuje!

Ania Siri Karta

sutraserca.pl