WARSZTATY WYJAZDOWE

Warsztaty wyjazdowe góry

ORGANIZUJĘ WARSZTATY WYJAZDOWE DO PIĘKNYCH MIEJSC W CAŁEJ POLSCE!

Na takim wyjeździe nie tylko zrelaksujesz się, odpoczniesz i doładujesz swoje energetyczne akumulatory. Przy okazji poznasz podstawowe zasady dietetyki według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, wykorzystasz je w praktyce podczas wspólnego gotowania, posmakujesz pysznych potraw. Wyjazd będzie też okazją do przyjrzenia się swoim kulinarnym nawykom i – jeśli tylko zechcesz – impulsem do ich zmiany! Dam Ci swoje wsparcie nie tylko podczas przewidzianych w grafiku zajęć, ale również na krótkich, indywidualnych konsultacjach.

I nie martw się – to nie będzie wyjazd, podczas którego cały dzień spędzisz w kuchni krojąc marchewkę i gotując kasze ;) Gotowanie i zajęcia z dietetyki będą tu jedynie częścią bogatego grafiku. Co się w nim znajdzie? To będzie zależało od wyjazdu – joga, medytacja, ćwiczenia oddechowe, wędrówki po górach, spacery po lesie, plażowanie, relaks z książką w hamaku na werandzie drewnianego domu…

ZAPRASZAM CIĘ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z AKTUALNĄ OFERTĄ WARSZTATÓW WYJAZDOWYCH – ZNAJDZIESZ JĄ PONIŻEJ :)

WARSZTATY w 2018 r.

Co planuję na ten rok?

Jesienno-zimowe ZASILENIE, które ponownie organizuję wspólnie z Anią Siri Kartą, nauczycielką jogi z Krakowa (to już 3 edycja :)).
Będą to warsztaty wyjazdowe z jogą, medytacją i gotowaniem wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej – w terminie 29 listopada – 2 grudnia 2018 r. (czwartek-niedziela) w Wytwórni Ciszy – pięknym domu położonym w Brzozówce koło Uniejowa, najcichszym chyba zakątku województwa łódzkiego :)

Zapisy na ZASILENIE ruszą po wakacjach, ale jeśli już teraz CHCESZ ZNAĆ SZCZEGÓŁY – NAPISZ DO MNIE.