WARSZTATY KULINARNO - DIETETYCZNE

Dlaczego to warsztaty KULINARNO – DIETETYCZNE? 

 

Bo gotowanie, przyrządzanie i próbowanie pysznych posiłków czy poznawanie kulinarnych trików są tu połączone z solidną dawką wiedzy, którą dzielę się z uczestnikami.

Podczas części teoretycznej dowiesz się na przykład co jeść i pić o danej porze roku, jakie nawyki żywieniowe i styl życia sprzyjają pozbyciu się paru zbędnych kilogramów czy poradzeniu sobie z bezsennością. Opowiem Ci o działaniu poszczególnych smaków, o magii przypraw czy cudownych właściwościach ziaren owsa :)

Podzielę się więc swoją wiedzą z zakresu dietetyki i medycyny chińskiej, moimi doświadczeniami, ale też pasją do samego jedzenia i gotowania.

JEŚLI WIĘC CHCESZ:

 • poznać podstawowe zasady dietetyki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej;
 • dowiedzieć się jakie pokarmy i napoje będą Ci służyć, dadzą Ci więcej energii i pomogą uporać się z chorobami a jakie tylko osłabią Twój organizm,
 • zaprzyjaźnić się z sezonowym gotowaniem,
 • przygotować kilka pysznych potraw w sympatycznej atmosferze,
 • spróbować nowych smaków i składników …albo po prostu…
 • przekonać się, że zdrowe gotowanie wcale nie jest tak trudne i czasochłonne :)

to nie pozostaje Ci nic innego jak ZAPISAĆ SIĘ NA MOJE WARSZTATY!

Dla pewności, tutaj kilka konkretnych informacji o warsztatach:

 • są to spotkania stacjonarne w Łodzi,
 • czas trwania – zazwyczaj 4h w sobotnie przedpołudnia,
 • ilość uczestników – maksymalnie 12 osób,
 • część teoretyczna w formie wykładu ilustrowanego prezentacją multimedialną oraz rozmowy z uczestnikami (czas na pytania i odpowiedzi),
 • otrzymujesz drukowane materiały obejmujące najważniejsze informacje z miejscem na notatki,
 • część praktyczna – gotowanie i wspólny posiłek,
 • warsztaty pojedyncze oraz cykliczne (2-3 spotkania na jeden temat).

PS. Nie wiem czy przyszło Ci to do głowy, ale udział w takim warsztacie może być też znakomitym prezentem dla bliskiej Ci osoby :) Znasz kogoś kto fascynuje się zdrowym odżywianiem i chciałby spróbować czegoś więcej? Jeśli tak – zapraszam Was serdecznie!

 

W TYM MOMENCIE NIE MA OTWARTYCH ZGŁOSZEŃ NA ŻADEN WARSZTAT, ALE…

…jeśli nie chcesz przegapić okazji i być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami Babki Lekarskiej zostaw mi swój adres e-mail. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że o każdym kolejnym warsztacie czy innym moim pomyśle dowiesz się w pierwszej kolejności :)

CO MÓWIĄ UCZESTNICY WARSZTATÓW BABKI LEKARSKIEJ?

Droga Karolino! Twoje warsztaty są genialne, inspirujące przepyszne, pachnące, aromatyczne, a Ty jako prowadząca czarujesz smakami, pomysłami i niezwykle sprawną organizacją zajęć.

Elżbieta Jędrzejek

nauczycielka

Kolejny super warsztat! Jak zwykle pełno nowych smaków, aromatów, a także nowe spojrzenie na dotychczas znane przyprawy. Twoje warsztaty są inspiracją do eksperymentowania w domu. Dziękuję! .

Emilia Wcisło

planistka

Warsztat oceniam bardzo pozytywnie! Z warsztatu na warsztat jest jeszcze lepiej. Już nie mogę się doczekać następnego :). Podobała mi się formuła wykład – gotowanie – wykład. Jeśli warsztat prowadzi Babka Lekarska zapisuję się na wszystkie!

Katarzyna Dominik

pielęgniarka

Warsztaty po prostu wspaniałe! Podoba mi się Twój sposób przekazywania wiedzy – daje pozytywnego kopa. Podobało mi się wszystko :).

Joanna Biela Garrido

wolny strzelec

ZOBACZ KILKA ZDJĘĆ Z POPRZEDNICH WARSZTATÓW