LODÓWKOWA (R)EWOLUCJA I ZAKUPY Z BABKĄ LEKARSKĄ

LODÓWKOWA (R)EWOLUCJA I ZAKUPY Z BABKĄ LEKARSKĄ – ta opcja pracy ze mną będzie dla Ciebie idealna, jeśli:
  • chcesz zastąpić niektóre składniki i pokarmy, o których wiesz, że Ci nie służą zdrowymi odpowiednikami, ale samej/ samemu trudno Ci się za to zabrać,
  • potrzebujesz, żeby ktoś Ci w końcu doradził czy to, co na co dzień jesz i kupujesz jest dla Ciebie i Twojej rodziny wskazane czy nie,
  • widzisz, że marnujesz zbyt dużo jedzenia i chcesz nauczyć się jak robić zakupy, komponować potrawy i przechowywać poszczególne składniki, aby racjonalnie je wykorzystywać i przestać wyrzucać,
  • szukasz miejsc, gdzie możesz kupić dobrej jakości składniki, a jednocześnie nie zbankrutować i nie jeździć po nie na drugi koniec miasta,
  • Twoje kuchenne szafki pękają w szwach od rozmaitych składników, z którymi nie do końca wiesz co zrobić – chcesz się dowiedzieć, jak je w smaczny i zdrowy sposób w końcu wykorzystać.

Podczas spotkania lub kilku spotkań ZDECYDUJEMY JAKIE PRODUKTY W TWOJEJ SZAFCE I LODÓWCE SĄ DOBRE DLA CIEBIE i Twojej rodziny. Powiem Ci czy są właściwie przechowywane, pokażę też co ewidentnie Ci nie służy i DLACZEGO. Dowiesz się czym można to zastąpić i gdzie takich składników szukać.

Jeśli zdecydujesz się na OPCJĘ Z ZAKUPAMI wybierzemy się wspólnie do kilku miejsc, takich jak większe i mniejsze markety, lokalne targi czy ryneczki, sklepy ze zdrową żywnością itp. Podczas nich podpowiem Ci jak i gdzie szukać produktów dobrych dla Ciebie, na co zwracać uwagę, czym się kierować przy ich wyborze.

Miejsce i rodzaj zakupów oraz czas ich trwania dostosujemy do Twoich potrzeb i możliwości finansowych (w tym budżetu, jaki możesz miesięcznie/ tygodniowo przeznaczyć na jedzenie).

Uwaga! Jest to oferta dla osób z Łodzi.

Dlaczego (R)EWOLUCJA?

Bo to Ty zdecydujesz czy chcesz podejść do zmian w swoim gotowaniu i żywieniu rewolucyjnie – postawić wszystko na jedną kartę i zrobić z tym porządek raz na zawsze – czy też lepsza będzie dla Ciebie metoda małych kroków, stopniowych zmian, w których będę Ci towarzyszyć podczas kilku czy nawet kilkunastu spotkań.

Jedno mogę Ci zagwarantować – w trakcie tego procesu dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i wsparciem. Podczas spotkania masz moją uwagę oraz czas, który Ci poświęcam na wyłączność, a plan działania jaki razem opracujemy dostosowany będzie ściśle do Twoich potrzeb, możliwości i trybu życia.

JEŚLI JESTEŚ ZDECYDOWANA/Y NA TĘ OSOBISTĄ PRACĘ ZE MNĄ TO KLIKNIJ PONIŻEJ, ABY DAĆ MI O TYM ZNAĆ! Ustalimy wtedy wszystkie niezbędne szczegóły.