KONSULTACJE RODZINNE

Jeśli czujesz, że Twojej rodzinie potrzeba zmiany sposobu odżywiania, ale nie wiesz jak się za to zabrać, to KONSULTACJE RODZINNE są właśnie dla Was!

Podczas konsultacji rodzinnych:

  • zbadamy jakie są Wasze potrzeby – co byście chcieli uzyskać przez zmianę rodzinnego sposobu odżywiania (przykładowo: więcej energii albo raczej wyciszenia dla wszystkich członków rodziny, pozbycie się np. dolegliwości trawiennych, wprowadzenie ‘zdrowego stylu życia’, zmniejszenie ilości cukru w diecie itp.),
  • ustalimy czy zmiany mają dotyczyć wszystkich członków rodziny, a jeśli tak to w jakim stopniu,
  • zastanowimy się jakie zmiany wprowadzić w pierwszej kolejności, tak żeby jak najszybciej poczuć ich pozytywne efekty i jednocześnie nie zniechęcić się do kolejnych,
  • wszystkie zalecenia dopasujemy do Waszych możliwości oraz stylu życia i rodzaju pracy.

Zalecenia, które otrzymacie po Konsultacjach Rodzinnych, będą – podobnie jak w przypadku spotkań indywidualnych – oparte na zasadach dietetyki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz moich osobistych doświadczeniach i umiejętnościach kulinarnych. 

Postaram się, żeby wszystkie moje wskazówki były jak najbardziej uniwersalne i UWZGLĘDNIAŁY POTRZEBY WSZYSTKICH CZŁONKÓW RODZINY. Jeśli jednak pojawi się taka potrzeba zaproponuję Wam Konsultacje Indywidualne dla wybranych osób. Może się tak zdarzyć, jeśli któryś z członków rodziny cierpi na jakieś przewlekłe choroby czy dolegliwości, a zatem zalecenia dla niego powinny być opracowane indywidualnie.

Konsultacje Rodzinne są opcją dobrą zarówno dla większych, jak i małych rodzin – dla rodzin z dziećmi, ale też dla par mieszkających razem i prowadzących wspólną kuchnię.

Pamiętaj, że NAWET NIEWIELKA ZMIANA W SPOSOBIE ODŻYWIANIA CZY NAWYKACH ŻYWIENIOWYCH TWOJEJ RODZINY MOŻE MIEĆ WIELKIE ZNACZENIE DLA WASZEGO ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA!

JEŚLI CZUJESZ, ŻE TO OPCJA DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY, KONIECZNIE SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!