KONSULTACJE INDYWIDUALNE

SPRAWDŹ CZY KONSULTACJE INDYWIDUALNE Z BABKĄ LEKARSKĄ TO COŚ DLA CIEBIE:
 • Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale nie wiesz jak się za to zabrać?
 • Od lat szukasz ‘diety’ dla siebie, ale wszystkie Twoje dotychczasowe próby skończyły się porażką?
 • Kolejny raz próbujesz zrzucić te parę zbędnych kilogramów – I NIC?
 • Borykasz się z różnymi dolegliwościami (takimi chociażby jak zmęczenie, senność po posiłkach, wypadanie włosów, nieładna cera) i żadne dotychczasowe sposoby na to nie pomogły?
 • Czujesz, że z roku na rok masz mniej siły, szybciej się męczysz, więcej rzeczy Cię irytuje, a Twoje ciało coraz częściej odmawia Ci posłuszeństwa?
 • Albo, co gorsza, cierpisz na przewlekłe choroby (np. alergię, astmę, problemy z układem pokarmowym, wykwity skórne itd.), a leczenie, które stosujesz nie przynosi efektów?
 • A może uczestniczyłaś/eś już w moich warsztatach i czujesz, że indywidualna praca ze mną to coś dla Ciebie?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałaś/eś ‚TAK’ i szukasz kogoś, kto wskaże Ci w jakim kierunku powinny iść zmiany Twojego sposobu odżywiania oraz zaopiekuje się Twoim jadłospisem – to JESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU :)

Zapraszam Cię na indywidualne konsultacje dietetyczne, podczas których otrzymasz ode mnie SZCZEGÓŁOWE ZALECENIA PRZYGOTOWANE SPECJALNIE DLA CIEBIE, ale również WSPARCIE WE WPROWADZENIU KONIECZNYCH ZMIAN W ŻYCIE.

Konsultacje przeprowadzam opierając się na mojej wiedzy z dietetyki profilaktycznej i leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, własnych doświadczeniach oraz umiejętnościach kulinarnych.

Zalecenia przygotowuję dostosowując się do Twoich potrzeb – możesz wybrać same ZALECENIA Z LISTĄ WSKAZANYCH I NIEWSKAZANYCH PRODUKTÓW albo wskazówki uzupełnione o PRZYKŁADOWE DANIA NA ŚNIADANIA, OBIADY, KOLACJE I DESERY, z których będziesz mogła/ mógł komponować następnie swoje codzienne menu.

KONSULTACJE STACJONARNE

Jak wygląda indywidualna praca ze mną?

 

 • konsultacje odbywają się stacjonarnie w Łodzi oraz w wyjątkowych sytuacjach w innych miejscach Polski, w których akurat prowadzę warsztaty czy szkolenia (udzielam również konsultacji przez Skype – możesz o tym przeczytać poniżej),
 • wypełniasz i odsyłasz mi przesłany mailowo formularz z pytaniami, który ułatwia i znacznie skraca czas naszego pierwszego spotkania,
 • pierwsze konsultacje trwają ok. 1,5 h – w tym czasie przeprowadzam diagnozę z wywiadu (możesz spodziewać się wielu, czasem zaskakujących, pytań) oraz z języka – wg zasad medycyny chińskiej,
 • rozmawiamy m. in. o Twoich nawykach, ulubionych i najmniej lubianych smakach, słabościach, trybie życia czy aktywności fizycznej, ale również o chorobach i uciążliwych dolegliwościach,
 • przedstawiam Ci w ogólny sposób zalecenia dotyczące diety i stylu życia,
 • wspólnie decydujemy od czego należałoby zacząć zmiany, co będzie priorytetem, co przyjdzie Ci najłatwiej,
 • po spotkaniu (maksymalnie w ciągu 1 tyg.) przesyłam Ci mailowo zalecenia wraz z listą pokarmów / napojów wskazanych i niewskazanych dla Ciebie,
 • umawiamy się na kolejne konsultacje (trwające ok. 1 h), które powinny się odbyć po ok. 2-3 tygodniach, tak aby można było sprawdzić na ile skuteczne są zalecenia (co należy w nich zmienić) i czy potrzebujesz dalszej pomocy przy wprowadzaniu ich w życie.
konsultacje indywidualne stacjonarne

Preferuję pracę, podczas której spotkania ujęte są w PAKIETY, ZŁOŻONE Z 3 DO 6 KONSULTACJI. Z doświadczenia wiem, że jedno spotkanie dietetyczne, na którym otrzymasz diagnozę i zalecenia, zazwyczaj nie wystarcza. Zmiana sposobu odżywiania i związanych z tym przyzwyczajeń to dość poważna ingerencja w Twój ustalony – często przez lata – styl życia. Należy wprowadzać ją stopniowo, znaleźć sposoby jak ‘podejść’ swój własny organizm, który przed zmianami często bardzo mocno się broni. Proces ten wymaga też nieco czasu (to kwestia indywidualna) oraz wsparcia kogoś z zewnątrz. A także – jak pisałam powyżej – kontroli, czy zalecona dieta nie wymaga jakichś modyfikacji. Poza tym sama świadomość tego, że decydujesz się z góry na kilka konsultacji, spowoduje, że podejdziesz do sprawy poważniej i być może uda Ci się szybciej zmobilizować się do zmian. A dzięki temu wcześniej zobaczysz ich rezultaty :)

A zatem – DO DZIEŁA!

SPOTKANIE WSTĘPNE

konsultacje indywidualne spotkanie wstępne
Jeśli nie jesteś pewna/ pewien czy chcesz ze mną pracować albo masz wątpliwości czy takie konsultacje są dla Ciebie i faktycznie mogą pomóc w Twojej sytuacji, proponuję Ci WSTĘPNE, DARMOWE SPOTKANIE PRZEZ SKYPE.

JAK WYGLĄDA I CZEMU SŁUŻY TAKIE SPOTKANIE?

 • trwa ok. 30 minut,
 • bardzo ogólnie przedstawiasz mi swój problem i powód, dla którego postanowiłaś/eś się do mnie zgłosić,
 • dzięki temu mogę ocenić czy jestem w stanie Ci pomóc, jeśli tak, to w jakim zakresie lub też ewentualnie wskazać Ci innych terapeutów medycyny chińskiej bądź lekarzy medycyny zachodniej, do których powinnaś/ powinieneś się zgłosić,
 • mamy szansę się poznać i zdecydować czy wzajemnie chcemy ze sobą pracować,
 • jeśli się zdecydujesz – ustalamy od razu rytm i częstotliwość konsultacji oraz termin i miejsce pierwszego spotkania.

KONSULTACJE PRZEZ SKYPE

Jeśli mieszkasz poza Łodzią albo z jakichś innych przyczyn nie możesz spotkać się mną osobiście oferuję również konsultacje, których udzielam on-line (spotkania na Skype’ie).

Pamiętaj jednak, że spotkania te różnią się znacznie od tych stacjonarnych – w tej sytuacji siłą rzeczy przeprowadzam diagnozę jedynie na podstawie wywiadu, będzie ona więc mniej precyzyjna, a zalecenia jakie dostaniesz ode mnie bardziej ogólne.

TA METODA SPOTKANIA BĘDZIE IDEALNA DLA CIEBIE, jeśli:

 • chcesz się odżywiać bardziej świadomie i zdrowo,
 • szukasz zamienników dla przetworzonych, oczyszczonych produktów,
 • zastanawiasz się gdzie i jak robić zakupy,
 • potrzebujesz wskazówek jak zdrowo gotować z produktów lokalnych i sezonowych,
 • borykasz się z niewielkimi dolegliwościami,
 • chcesz się więcej dowiedzieć o odżywianiu zgodnym z zasadami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i wolisz to zrobić podczas bezpośredniej rozmowy niż wertując książki i kolejne strony internetowe

BARDZO CHĘTNIE SIĘ Z TOBĄ SPOTKAM, a moje zalecenia będą wtedy dla Ciebie na pewno pomocne!

Natomiast jeśli cierpisz na poważne choroby (szczególnie o ostrym przebiegu), różne przewlekłe dolegliwości albo długotrwale przyjmujesz leki, będzie lepiej jeśli umówisz się ze mną na spotkanie osobiste.

JEDNAK PRZEZ SKYPE RÓWNIEŻ BĘDĘ STARAŁA SIĘ CI POMÓC – nie tylko zalecając dietę, ale – jeśli będę widziała taką potrzebę – kierując Cię do odpowiedniego specjalisty medycyny chińskiej lub zachodniej.

JESTEŚ ZDECYDOWANA/Y, ŻEBY UMÓWIĆ SIĘ ZE MNĄ NA KONSULTACJE PRZEZ SKYPE?

CO MÓWIĄ OSOBY PO KONSULTACJACH ZE MNĄ?

Konsultacje indywidualne z Karoliną – Babką Lekarską to czysta przyjemność. Wywiad przeprowadzany jest fachowo i bardzo dyskretnie, a pytania mogą być zaskakujące :-). Konkretne zalecenia po konsultacjach przekazane są w zwartej, dobrze zredagowanej formie. Pomoc w określonych przypadkach przekazana jest w postaci krótkich, zrozumiałych konspektów, łatwych do zastosowania w praktyce. Wszystko zależy od własnego samozaparcia i konsekwencji. U mnie trochę czasu upłynęło, ale udało się zapanować nad wściekłą chęcią na słodycze. Polecam kontakt i konsultacje z Babką Lekarską. Jest naprawdę skutecznie, miło i bez środków chemicznych :-)))

Patrycja Podgarbi

historyk sztuki

Bardzo dziękuję za konsultacje – uważność, ciepło, wnikliwość i spokój z jakim opowiadasz o tych wszystkich dolegliwościach, o zimnych stopach i dłoniach, braku energii, uczuciu ciężkości o tym wszystkim co wydawało mi się nie do pokonania…a okazuje się, że można sobie z tym poradzić. Dzięki za dzielenie się wiedzą, za taki sposób przekazywania informacji, który nie straszy i nie wyolbrzymia, a daje narzędzia do tego, aby poczuć się lepiej w swojej skórze, zrozumieć błędy żywieniowe, które się popełnia i skorygować je. Po tych rozmowach poczułam się bezpiecznie… i że jestem w dobrych rękach. 

Klaudia Gawin

ceramiczka

Nigdy wcześniej nie doświadczyłam tak gruntownej analizy własnych nawyków żywieniowych. Profesjonalizm i wiedza przekazywana przez Babkę Lekarską odmieniły moje myślenie, nadały życiu nowy bieg. Holistyczne podejście to klucz indywidualnych konsultacji, dlatego polecam je wszystkim tym, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze!

Katarzyna Dominik

pielęgniarka