KAMERALNE GOTOWANIE Z BABKĄ LEKARSKĄ

KAMERALNE GOTOWANIE Z BABKĄ LEKARSKĄ

to mini warsztaty lub kilkuosobowe spotkania, podczas których wspólnie gotujemy wybrane dania, rozmawiamy o jedzeniu, gotowaniu, dietetyce, medycynie chińskiej czy o jakichkolwiek innych tematach kulinarnych, w których tylko będę mogła Ci pomóc.

Może być to Bardzo Kameralne Gotowanie – czyli umawiam się tylko z Tobą albo – jeśli lubisz trochę zamieszania w kuchni – zapraszasz dwoje lub troje swoich przyjaciół.

Wspólnie ustalamy temat i miejsce spotkania (optymalnie powinna być to Twoja kuchnia, w której czujesz się swobodnie), robisz/ robicie zakupy wg przygotowanej przeze mnie listy i… działamy! 

Gotujemy, jemy, rozmawiamy. Ja dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem, tajnikami smacznego i zdrowego przyrządzania posiłków, Ty (wraz z przyjaciółmi) zadajesz pytania, dzielisz się swoimi wrażeniami czy wątpliwościami. 

Z takiej mieszanki na pewno wyjdzie coś smacznego!

Jeśli więc:
  • podoba Ci się pomysł moich warsztatów i czujesz, że to coś dla Ciebie, ale wolałabyś/ wolałbyś, żeby odbywały się one w mniejszym gronie,
  • chciałabyś/ chciałbyś, żebym poświęciła Ci 100% swojej uwagi i odpowiedziała na dowolną ilość Twoich pytań,
  • potrzebujesz kameralnej, spokojnej atmosfery, żeby cieszyć się gotowaniem i jedzeniem

– to TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Kameralne Gotowanie z Babką Lekarską to również dobry sposób na:
  • urozmaicenie spotkania z przyjaciółmi,
  • zrobienie prezentu ukochanej osobie, której pasją jest jedzenie i gotowanie, a chciałaby spróbować w tym temacie czegoś nowego,
  • przełamanie swojej niechęci do gotowania i ‘stania przy garach’,
  • poznanie paru przydatnych kulinarnych sztuczek, które uczynią Twoje gotowanie nie tylko zdrowszym, ale łatwiejszym i przyjemniejszym :)